Price: 20kr
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 2.2/2.6 cm |
| Width | 1.1/1.85 cm |
| SKU | sb260306171368822611233 |